Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Doğa Koleji’nin İTÜ Vakfı’na devri için imzalar atıldı

Spread the love

Öğretmenlerine maaş ödeyememesi nedeniyle gündem olan Doğa Koleji’yle ilgili gelen son dakika bilgisine göre, Doğa Koleji’nin İTÜ Vakfı’na devrine ilişkin imzalar atıldı.

Öğretmenlerine maaşını ödeyememesi nedeniyle ülkenin gündemine gelen, öğrenci velilerinin de öğretmen eylemlerine destek vermesi sonra Milli Eğitim Bakanlığı’nın yakın izlemeye aldığı Doğa Koleji‘nde satış açıklaması dört gözle bekleniyordu.

Hürriyet‘ten Nuran Çakmak’ın haberine göre Doğa Koleji’nin ile İTÜ Vakfı tarafından satın alınmasına ilişkin imzaların atıldı.

İTÜ Vakfı’ndan dün yapılan açıklamada, “Doğa Koleji ile ilgili müzakereler olumlu yönde devam ediyor. Bilgilendirme en kısa sürede yapılacaktır” ifadeleri kullanılmıştı.

Ayrıntılar geliyor…

Son dakika: Doğa Koleji'nin İTÜ Vakfı'na devri için imzalar atıldı