Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Denizli Tripolis Kazı Başkanlığı geçici işçi alım ilanı

Denizli Tripolis Kazı Başkanlığı geçici işçi alım ilanı
Spread the love

Denizlinin Buldan ilçesinde yer alan Tripolis Kazı Başkanlığı personel alacak. Alınacak personel geçici işçi pozisyonunda olacak. İŞKUR tarafından yayınlanan ilana göre İŞKUR kaydı olması gerekiyor. İŞKUR iş arayan kaydınızı internet yoluyla yapabilirsiniz. Haberimizin detaylarında toplam çalışma süresi de mevcut.

Hangi unvanlarda personel alınacak, çalışma koşulları nelerdir?

Alınacak personeller geçici olmakla birlikte Tripolis Onur Anıtı Restorasyon Projesi Kapsamında çalışacaklar. Beden işçisi unvanında toplam 2 adet işçi alınacak. Alanında en az 1 yıl deneyim isteniyor. Çalışma süresi ise 2 ay olarak belirlenmiş. Çalışma saatleri net olarak belirtilmemiş olmakla birlikte günlük 7.5 saat çalışma süresi mevcut. Alınacak beden işçisi personeller Tripolis Kazı Alanı Yenicekent/Buldan/DENİZLİ adresinde görev yapacaklar. İşçilerin restore ve kazı gibi işlerde kaba alanlarda çalışacaklarını değerlendiriyoruz.

Başvuru süresi var mı? Sınav olacak mı?

Kazı başkanlığınca bir başvuru süresi belirlenmiş. Buna göre 27.08.2019 ile 09.09.2019 tarihleri arasında başvuruların yapılması gerekiyor. 09.09.2019 tarihi mesai saati bitimine kadar kazı başkanlığına şahsen müracaat etmeniz gerekli.

Başvuru Şartları Özetle:

Erkek olmak

Arazide çalışmaya engel teşkil edecek sağlık problemi olmamak

Herhangi bir yerde arkeolojik kazı çalışmalarında en az bir yıl çalışmış olmak

Denizlinin Buldan ilçesinde ikamet ediyor olmak ve bunu belgelemek

Başvuru Belgeleri Özetle:

Türkiye Cumhuriyeti nüfus cüzdanı fotokopisi

Adli sicil kaydı evrakı

Nüfus kayıt örneği

İkametgah belgesi

İŞKUR dan alınacak iş arayan kaydı vardır belgesi

Diploma onaylı fotokopisi(aslını getirirseniz onay işlemi tarafımızca yapılır)

Sağlık durumu raporu (ortak sağlık ve güvenlik biriminden alınmış)

Kan grubu kartı (aile hekiminden alabilirsiniz)

Askerlik durum belgesi (tecil, terhis, muaf)

Son 6 ay içinde çekilmiş 1 adet vesikalık fotoğraf

Yukarıdaki belgeler ile kazı başkanlığına süresi içinde müracaat etmek gerekmekle birlikte başvuru tarihleri dışında yapılan müracaatlar geçersizdir.