Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Denizli İhracatçılar Birliği personel alım ilanı

Denizli İhracatçılar Birliği personel alım ilanı
Spread the love

Birçok haber gazetelerinde de yayımlanan ilana göre Denizli İhracatçılar Birliği personel alım yapılacaktır. Denizli İhracatçılar Birliği olarak yapılacak personel alımlarında birden fazla kadro seçimi de vardır. Bu alanda yapılacak olan personel alımı başvuru şartları da haberin detaylarında bulunuyor. 

Kurum tarafından yapılacak olan ilanda BİK numarası: ILN01042379 şeklinde de belirtilmiştir. Bu ilan numarası üzerinden yapılan başvurularda öncelikli olarak değerlendirilecektir. 3 farklı personel alımında bulunan açık kadrolar;

  • Uzman yardımcısı
  • İdari memur
  • Şoför şeklinde olmaktadır. Bu şekilde her kadro da 1 personel alımı yapılacaktır. 

Personel alımında geçerli olarak sayılacak KPSS puanına göre de seçim yapılabilmektedir. KPSS puanından 70 ve üzeri alan adayların başvuru değerlendirmeleri geçerli olacaktır. 70 puanının altında puanı bulunan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. 

Denizli İhracatçılar Birliği Personel Alım Duyurusu

Her aday kendi alanında bulunan açık pozisyon üzerinden başvuru yapacaktır. Bu şekilde belirlenen sınava giriş ve değerlendirmede daha kolay şekilde olmaktadır. KPSS puan durumunun yanı sıra YDS sınavından da geçerli puan almak gerekmektedir. Bu durum ÖSYM tarafından alınan puanında değerlendirilmesine yol açmaktadır. Şoför alımları içinde ehliyet kullanımı en az 5 yıl şeklinde olabilmektedir. Aktif araç kullanımının da bu şekilde sağlanmış olması gerekmektedir.

Yukarıda bulunan bilgiler dahilinde adaylar tüm şartların yerine getirilmesi sonucunda sınava giriş yapabilmektedir. Genel sekreterlik tarafından sağlanan açıklama dahilinde sınav bilgileri ve ayrıntıları da verilmiştir. Bu şekilde kamuoyuna duyuru yapılmıştır. 

Denizli İhracatçılar Birliği Personel Alım İlan Detayları

Personel alımında yapılacak başvuru duyurusunda adaylar; Akhan Mahallesi sokak No: 8 P. K. 402 201 40 Pamukkale / Denizli şeklinde adres bilgisi verilmiştir. Birlik ve sekreterlik olarak değerlendirilen bölüm adı: Denizli İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliği şeklindedir. Resmi kaynaklardan da edinilen bilgiler dahilinde adaylar yukarıda bulunan şartlar ile başvuru yapabilmektedir. Öncelikle sınav şartları ardından birebir olarak başvuru durumu sonrası personellerin alımı gerçekleşecektir. Böylece adayların onaylanan başvuru sonuçları da hem online hem de direkt olarak bildirilecektir.