Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Daimi Silahsız Güvenlik ve İşçi Alımı İstiklal Üniversitesi Yapıyor

Spread the love

İstiklal Üniversitesi daimi silahsız güvenlik görevlisi ve işçi alımı yapacağını İş Kurumu üzerinden İstiklal Üniversitesi yapıyor. İlköğretim ve lise mezunu adaylar başvuru yapabiliyor. KPSS şatı aranmıyor.

İstiklal Üniversitesi daimi güvenlik görevlisi ve işçi alımı İŞKUR iş ilanları üzerinden ilkokul ve lise mezunları arasından yapıyor. Başvuru yapacaklarda KPSS şartı aranmıyor. Başvuru 16 Aralık 2019 tarihi bitimine kadar devam edecektir.

Temizlik Görevlisi İçin Aranan Özel Şartlar; En az ilköğretim en fazla lise ve dengi okul mezunu olmak. 18 – 35 yaş arasında olmak.

Temizlik işçisi alımı 00005299317 iş ilan numarası ile yapılması gerekmektedir.

Güvenlik Görevlisi İçin Aranan Özel Şartlar; Lise ve dengi okul mezunu olmak. 5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak. Valilik tarafından düzenlenen özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak. 18 – 35 yaş arasında olmak.

Güvenlik görevlisi alımına başvuru 00005299304 iş ilan numarası ile yapılabilir.

İlanlara başvuru yapacak adaylar verilen ilan numaraları ile birlikte internet üzerinden veya İŞKUR müdürlüklerinden şahsen yapabilecektir. 16 Aralık 2019 saat; 23:59 son olarak açıklanmıştır.