Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Çeşitli kadrolar için şehir hastanelerine personel alımı yapılacak

Çeşitli kadrolar için şehir hastanelerine personel alımı yapılacak
Spread the love

Her alanda gelişmeye devam eden ülkemizde açılan şehir hastanelerinde olan personel açığının kapatılması için sık sık yeni ilanlar açılmaya devam ediyor. Açılan bu ilanlar ile kamu kurumlarında çalışmak isteyen kişiler için de bu ilanlar önemli bir fırsat oluşturmaya devam ediyor. Üst Üste açılan ilanların en sonuncusu hakkında detaylı bilgiler haberimizin devamın yer almaktadır. 

Açılan son ilan kapsamında Konya Şehir Hastanesi personel alımı yapacaktır. Konya Şehir Hastanesi bu ilanı kariyer siteleri üzerinden vermiş bulunmakta ve işe başvurularda yine bu kariyer siteleri üzerinden online olarak yapılmaktadır. İşe başvurmadan önce ise adaylarda aranan şartları öğrenmeli ve bunları taşıyor olduğunuz takdirde başvurunuzu yapmalısınız. Konya Şehir Hastanesinde çalışacak olan personel veri giriş elemanı pozisyonunda görevlendirilecektir. Bu ilana başvuru için tecrübe şartı aranmıyor olması ile tecrübesiz olan kişilerin de başvuru yapabilmeleri mümkün olmaktadır. 

Şehir Hastaneleri İlanına Başvuru Şartları 

Konya Şehir Hastanesi bünyesinde veri giriş personeli olarak görevlendirilmek üzere alınacak kişilerin üniversitelerin ön lisans ya da lisans bölümlerinden mezun olmuş olmaları gerekmektedir. Tecrübesiz kişilerinde başvurabileceği bu pozisyon için başvuran adayların tecrübeli olması ise tercih nedeni olmaktadır. Yayınlanan ilanda işe alınacak kişilerin taşıması gereken özellikler arasında şunlar bulunmaktadır. 

  • Üniversitelerin tıbbi sekreterlik bölümlerinden mezun olma tercih sebebidir.
  • HBYS otomasyon sistemini kullanmış olmak, hastanelerde yatan ya da ayakta hasta takibi yapabilmek
  • İnsan ilişkileri kuvvetli olmak, güler yüzlü ve dinamik olmak
  • Vardiyalı çalışma sistemine uygun olmak
  • Konya’da ikamet ediyor olmak 

Konya Şehir Hastanesi veri giriş elemanı olarak çalışacak kişilerin gerekli şartları taşıyor olmaları halinde ilana hemen başvuru yapmaları gerekmektedir. İlana başvuru yapan kişiler arasından yapılan değerlendirme sonucunda işe alınacak adaylara da bilgilendirme yapılacak ve belirtilen evrakları hazırlaması için belli bir süre tanınacaktır. Sürenin sonunda da adayların belirtilen tarihte işe başlamaları gerekmektedir. Bu ilan ile Konya’da yaşayan kişiler için iş imkan oluşurken diğer şehirlerde açılan şehir hastanelerinde oluşan personel açığı olduğunda ilanları buradan sizlere haber vermeye devam edeceğiz.