Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Çanakkale Bayramiç Belediyesine personel alınıyor

Çanakkale Bayramiç Belediyesine personel alınıyor
Spread the love

Çanakkale Bayramiç Belediyesi Personel Limited Şirketi bünyesinde çalıştırmak üzere 1 adet personel alımı yapılacağını duyurdu. Birkaç gün önce işçi alım ilanına çıkan Bayramiç belediyesi bugün tekrar yeni bir işçi alım ilanı yayınladı. Bayramiç belediyesi bünyesine alınacak bulunan beden işçisi statüsündeki için herhangi bir KPSS şartı gerekmiyor. Yazımızın devamında belirteceğimiz gerekli şartlar içinde öğrenim olarak ortaokul diploması istendiği ilan metninde anlaşıyor. Detayları haberimizin devamından inceleyebilirsiniz!

Hangi statülerde işçi alınacak?

İlgili ilanda duyuru yapılan 1 adet daimi kadroda beden işçisi alımı için başvuruların olacağı tarihi merak edenlerimiz vardır. Ayrıca İŞKUR tarafından da herkesin görebilmesi için ilana çıkılmıştır. İlana göre sürekli kadroda beden işçisi alımı olduğu açıkça belirtilmiştir. Alım yapılacak işçi çalışma saatleri haftalık 45 saat olarak belirtilmiş olup ayrıca işe başlama ve bitiş saatlerinden bahsedilmediği anlaşılmaktadır.

Başvuru tarihleri

Çanakkale Bayramiç Belediyesi tarafından yapılan ilana göre başvuru tarihleri 27.08.2019 ile 03.09.2019 tarihleri aralığındadır. Son başvuru tarihi 03.09.2019 olup son başvuru tarihine kalmamanızı öneririz. Başvurular şahsen Bayramiç belediyesine yapılacak olup beden işçisi için ayrıca deneyim süresinden bahsedilmemiştir.

Alımlar için bir sınav yapılacak mı?

Herhangi bir yazılı sınav olmayacaktır! Ancak ön başvurusu kabul edilen adaylar 04.09.2019 tarihinde saat 10:00 da sözlü olarak sınava alınacaktır.

Beden işçisi kadrosuna başvuru için gerekli şartlar

* TC vatandaşı olmak

* Çanakkale Bayramiçte ikamet ediyor olmak

* 18 yaşını doldurmuş olmak

* Kamu haklarından yasaklı olmamak

* Ortaokul mezunu olmak

Talep edilen belgeler

Belirtilen şartlar dışında aşağıda yazdığımız belgeleri zamanında eksiksiz teslim etmeniz gerekmektedir;

*Nüfus cüzdanı fotokopisi,

*Adli sicil kaydı,

*Sağlık raporu,

*Nüfus kayıt örneği,

*Son 6 ay içinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf,

*İkametgah belgesi,