Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Çağ Üniversitesi akademik personel alımı yapacak

Çağ Üniversitesi akademik personel alımı yapacak
Spread the love

Çağ Üniversitesi birçok akademik personel alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan ilana göre araştırma görevlisi, öğretim görevlileri ve öğretim üyeleri alınacak.

Hangi fakültelere öğretim görevlileri yapılacak?

Yabancı Diller Yüksekokulu-İngilizce-Birçok öğretim görevlisi alımı yapılacak.

Fen Edebiyat Fakültesi-Mütercim Tercümanlık (İngilizce)-Araştırma görevlisi alımı yapılacak.

Meslek Yüksekokulu-Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik-Öğretim görevlisi alınacak.

Meslek Yüksekokulu-Dış Ticaret-Öğretim görevlisi alınacak.

 

Yukarıda sayılan kadrolara başvuru yapacak olan adaylar, istenen belgelerle birlikte şahsen ya da posta yoluyla başvurularını yapabilirler. Son başvuru tarihi 5 Eylül 2019 olarak belirlenmiştir. Eksik belgelerle ya da başvuru süresi geçince yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

Hangi fakültelere öğretim üyeleri alınacak?

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-Uluslararası Finans ve Bankacılık bölümüne Profesör, Doçent ve Dr. Öğr. Üyesi alımı yapılacak.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik bölümüne Profesör, Doçent ve Dr. Öğr. Üyesi alınacaktır.

Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümüne Profesör, Doçent ve Dr. Öğr. Üyesi alımı yapılacaktır.

Hukuk Fakültesi Hukuk bölümüne Profesör, Doçent ve Dr. Öğr. Üyesi alımı yapılacaktır.

 

Başvuru yapacak olan kişiler istenen belgelerle Çağ Üniversitesi Daire Başkanlığına şahsen ya da posta yoluyla başvuru yapabilirler. Posta yoluyla yapılan başvurularda oluşabilecek gecikmelerden Üniversite sorumlu değildir. İnternet yoluyla başvuru yapılmamaktadır. Eksik belgelerle yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

Tam ilan metnine ve başvuruda istenen belgelere ulaşmak için Çağ Üniversitesinin web sitesinde bulunan duyurulara bakmanız gerekmektedir. 

https://www.cag.edu.tr/tr/duyurular/akademik-personel-alimi-1