Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Bursa ulaşım toplu taşıma işletmeciliği 55 kişiye istihdam sağlayacak

Bursa ulaşım toplu taşıma işletmeciliği 55 kişiye istihdam sağlayacak.
Spread the love

Bursa ilimizde faaliyet gösteren BURULAŞ firmasında otobüs şoförlüğü, otobüs mekanik görevlisi, gişe görevlisi ve otopark saha amiri görevlerine getirilmek üzere 55 kişiye istihdam sağlanacağı duyuruldu. İşe alınmak istenen bu personel ve işçilerin daimi olması bekleniyor. Yayımlanan ilanda Bursa ilimizde görev alınması istenen adaylara unvan detaylarının bilgileri, kontenjan ve şartlar da açıklandı.

HANGİ GÖREV İÇİN KAÇ KONTENJAN AÇILDI?

BURULTAŞ firması tarafından yayımlanan ilana göre toplamda 55 kişiye istihdam sağlanacak. İlanda belirtilenlere göre bu 55 kişilik kontenjanın 50’si daimi statüde bulunacak şekilde otobüs şoförlerine ayrıldı. Kalan kontenjanda 1 otobüs mekanik görevlisi için yer ayırılırken kalan 4 kontenjan da gişe görevlisi ve otopark saha amirliği görevlerine ayrıldı. Firmanın yayınladığı ilanda işe alımı yapılacak personel ve işçilerin daimi statüde çalışması beklendiğinin altını çizelim. Peki ya başvuru yapabilmek için istenen şartlar neler?

Otobüs şoförlüğü başvurusu yapacak adalar için şartlar: Otobüs şoförlüğü görevine başvuru yapmayı düşünen adayların öncelikle tüm şartları sağlıyor olması beklenmektedir. Bu şartlar minimum ilkokul düzeyinde diploma sahibi olmak, 50 yaşını geçmemiş olmak, en az 5 senelik E sınıfı ehliyet sahibi olmak ve emekliye ayrılmış olmamaktır. Başvurunuzu yaparken bu kıstasları sağladığınızdan emin olun.

Otobüs Mekanik Görevlisi başvurusu yapacak adaylar için şartlar: Bu göreve başvuru yapabilmek için en azından meslek lisesinden mezun olmak gerekmektedir. Ek olarak 5 yıllık deneyim şartı koşulmuştur.

Otopark Saha Amirliği başvurusu yapacak adaylar için şartlar: Otopark saha amirliği için aranan şartlar adayların en azından lise diplomasına sahip olması ve ayakta durma konusunda herhangi bir engele sahip olmaması gerekmektedir.

Gişe Görevlisi başvurusu yapacak adaylar için şartlar: En azından lise diplomasına sahip olması beklenen adayların ek olarak bilgisayardaki ofis programlarını kullanmayı bilmesi gerekmektedir. Bu görev için yalnızca 1 kontenjan açılmıştır.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR VE SON BAŞVURU TARİHİ NE ZAMAN?

Başvurular Bursa’nın Odunluk mahallesindeki BURULTAŞ firmasının merkezinde yapılmaktadır. Son başvuru ise 29.07.2019’un mesai bitim saatine kadardır.