Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

BİM, İŞKUR üzerinden 386 personel alımı yapıyor

Ankara'da istihdam edilmek üzere birçok personel alımı ilanı yayımlandı
Spread the love

Türkiye’nin en büyük marketler zincirlerinden biri olan BİM personel alımı yapmaya devam ediyor. Tüm Türkiye’de ki şubelerinde görevlendirmek üzere personel alımını İŞKUR üzerinden yapıyor ve bu amaçla İŞKUR’un sitesinde ilan yayınlanmaya başladı. BİM ilanı ile ilgili detaylar haberimizin devamında yer alıyor.

İŞKUR’da yayınlanan ilan ile BİM marketler zinciri tüm ülke genelinde çeşitli illerde ve farklı pozisyonlarda görevlendirmek için 386 personel alımı yapacak. İlana başvuru şartları, personel alımı yapılacak iller ve görevlendirme yapılacak iller BİM gibi kurumsal bir firmada çalışmak isteyen kişiler için önem taşıyor. İlanda engelli personelin de alınacağının duyurulması ile iş bulma güçlüğü çeken engelli vatandaşlar içinde bu ilan önem taşıyor.

BİM tarafından yayınlanan personel alımı ilanına başvurabilmek için ilk şart İŞKUR’a kayıtlı olmanızdır. İŞKUR’a kayıtlı değilseniz hemen kurumun sitesine girerek kayıt olabilir ve daha sonra da ilana başvuru yapabilirsiniz. Ağustos ayının son haftasında İŞKUR ilanları arasında yerini alan BİM 386 personel alımı ilanına başvurular devam ediyor. Başvurular İŞKUR sitesinden yapılacak ve sonuçlar adaylara ilanın tamamlanmasının ardından bildirilecek ve iş başı yapmaları için gerekli evrakları hazırlamaları istenecektir. 

BİM Personel Alım Şartları

İŞKUR ile yayınlanan ilana başvuru yapacak kişilerin bu kuruma kayıtlı olması gerektiğini belirtmiştik. Bunun dışında ilanda belirtilen şehirlerde ikamet ediyor olmak da aranan şartlar arasında yer almaktadır. Görevlendirme yapılacak pozisyona göre değişiklik gösteriyor olsa da adayların okuma yazma biliyor olması yeterli olmaktadır. Adaylarda tecrübe aranmıyor olması ise tecrübesiz olduğu için iş bulma güçlüğü çeken kişiler için önemli bir avantaj oluşturmaktadır. BİM tüm ülke genelinde başvuruları kabul ediyor olmakla birlikte şu an için açılan kadrolar ve bulundukları şehirler şunlardır.

  • Tekirdağ 1 reyon görevlisi
  • İstanbul 37 engelli beden işçisi, 300 kasiyer
  • Artvin 1 engelli satış görevlisi
  • Kocaeli 5 beden işçisi
  • Kastamonu 1 beden işçisi
  • Bursa 15 parekende satış görevlisi
  • Uşak 15 reyon görevlisi
  • Eskişehir 1 kasiyer
  • Edirne 1 engelli beden işçisi