Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Banka personel alımı ilanı 2500-3000 tl maaşla iş alımı gerçekleştiriyor

Banka personel alımı ilanı 2500-3000 tl maaşla iş alımı gerçekleştiriyor
Spread the love

Bankacılık sektöründe çalışmak isteyen kişiler için bankalar peş peşe personel alım ilanları yayınlamaya devam ediyor. Özellikle TEB bankası lise mezunlarına da iş imkanı sunuyor olması ile açtığı ilanlar dikkatle takip ediliyor. Bugünlerde yine TEB bankası 2500-3000 TL maaşla çalışacak personel alımı yapacağını duyurdu. Bu ilan ile ilgili detaylarda haberimizde yer alıyor.

Sınavsız olarak bir bankada çalışmak isteyen gençler TEB bankası tarafından açılan bu ilana başvurularını yapabileceklerdir. Bankanın iş ilanı kariyer sitelerinde bulunmakta ve başvurular da bu kariyer sitelerinden online olarak yapılmaktadır. İlan ile TEB bankasının İstanbul (Tuzla, Kartal, Gebze), Sakarya, İzmit şubelerinde şube işlem görevlisi alınacaktır. Çağrı merkezi personelinin alınacağı il Eskişehir olarak belirtilirken Aktif satış temsilcisi olarak tüm Türkiye genelinde personel alımı yapılacaktır. 

TEB Personel Alım İlanı Başvuru Şartları

Türkiye Ekonomi Bankası üç farklı pozisyonda görevlendirmek üzere personel alımı yapacağına dair iş ilanlarını yayınladı. Bu ilanlar ile en az lise mezunu olan kişiler banka bünyesinde çalışmaya başlayabileceklerdir. Banka  her pozisyon için başvuru yapacak adaylarda farklı özellikler aramaktadır buna göre

Şube İşlem Yetkilisi: Bu adayların üniversitelerin en az ön lisans ya da lisans bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. Tecrübe tercih sebebi olmakla birlikte tecrübesiz adaylarında başvuruları kabul edilmektedir. İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü,  takım çalışmasına uyumlu çalışmayı seven kişilerin başvuruları kabul edilecektir. Erkek adayların askerliğini yapmış olması gerekmektedir. 

Çağrı Merkezi Görevlisi: Bu adayların üniversitede öğrenci ya da okuyor olmaları gerekmektedir. Microsoft programlarını iyi derecede kullanabilen, ikna yeteneği olan, müşteri odaklı çalışabilecek, vardiyalı çalışabilecek, satış yapabilecek kişiler olmaları gerekmektedir. Erkek adayların ise askerliğini yapmış ya da en az iki yıl erteletmiş olmaları gerekmektedir.

Aktif Satış Temsilcisi: Bu adayların sahada bankanın ürünlerinin satışını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Adayların en az lise ya da dengi okullardan mezun olmaları, maaş + prim sistemi ile çalışmayı kabul eden kişiler olması istenmektedir. Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, seyahat engeli olmayan kişilerin başvurusu kabul edilecektir.