Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Avcılar’da özel bir üniversite öğrencisi 4’üncü kattan düşerek ağır yaralandı

Spread the love

Avcılar’da bulunan özel bir üniversitenin 4. katından düşen 19 yaşındaki üniversite öğrencisi kız, ağır yaralı bir şekilde hastaneye kaldırıldı.

Avcılar‘da bulunan özel bir üniversitenin Çocuk gelişimi bölümü öğrencisi Edanur K.(19) 4’üncü katta bulunan kantin katından aşağıya düştü. K.’nin düştüğünü gören çevredeki öğrenciler sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri ağır yaralı olarak yerde yatan ve yarı baygın olan öğrenciye ilk müdahaleyi düştüğü yerde yaptı.

İNCELEME BAŞLATILDI

Kısa süre sonra olay yerine ulaşan Avcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü‘ne bağlı polis ekipleri de olayla ilgili incelemelere başladı. Ambulans ile Halkalı‘da bulunan bir hastaneye kaldırılan Edanur K.’ye sağlık müdahalelerinin devam ettiği öğrenildi.

Edanur K.’nin düştü mü yoksa intihar girişiminde mi bulunduğu polis tarafından araştırılıyor.

Avcılar'da özel bir üniversite öğrencisi 4'üncü kattan düşerek ağır yaralandı