Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

A&T Bank personel alımı yapacağını duyurdu

A&T Bank personel alımı yapacağını duyurdu
Spread the love

A&T Bank (Arap Türk Bankası) iş ilanı yayınlayarak Uygulama ve Veri Tabanı Sorumlusu alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan iş ilanının başvuru detayları haberimizde.

Başvuru şartları nelerdir?

Başvuru yapacak olan adayların üniversitelerin 2 ya da 4 senelik eğitim veren fakültelerinden mezun olmaları gerekiyor. Adayların üniversite mezunu, yüksek lisans öğrencisi ya da yüksek lisans mezunu olmaları gerekiyor. Üniversite bölümü olarak da, Bilgi Teknolojileri veya Bilgisayar Programcılığı bölümleri gerekmektedir.

Başvuru yapacak adayların MSSQL veritabanı ya da uygulama ara katman sunucu yönetimi alanlarında tecrübe sahibi olmaları gerekiyor.

Adayların iyi seviyede İngilizce bilmeleri (okuma, yazma ve dinleme becerilerinin ileri seviyede olması) ve iyi seviyede MS Office programlarına hakim olmaları gerekiyor.

Başvuru yapacak olan adayların ağ ve sunucu yönetimi konusunda temel bilgilere sahip olması ve COBIT 4.1, COBIT 5.0 ve ITIL v3 konularında da bilgilere sahip olmaları gerekiyor.

Başvuru yapacak erkek adayların askerlik göreviyle ilişiklerinin bulunmaması gerekiyor. (Askerliğini yapmış olması ya da muaf olması gerekiyor)

Başvurular nasıl yapılacak?

Adaylar başvurularını internet üzerinden gerçekleştirecekler. Adayların https://www.kariyer.net/is-ilani/a-t-bank-bt-uygulama-ve-veritabani-sorumlusu-2352521 linkine giriş yaparak iş başvurusunda bulunmaları gerekiyor.

 

Yayınlanan iş ilanında işin tanımı da paylaşıldı:

A&T Bank bünyesinde istihdam edilecek Uygulama ve Veri Tabanı Sorumlusu MSSQL Veritabanlarının; IIS, Jboss, Tomcat, Websphere vb uygulama ara katman sunucularının da kurulum, yapılandırma ve takibiyle görevlendirilecektir.

Uygulama ve Veri Tabanı Sorumlusu BT desteğiyle yapılan projelerde aktif şekilde rol alacaktır.

Merkezi yedekleme sisteminin yönetimini, bütün sunucu ve uygulamaların günlük-haftalık ve aylık yedekleme politikalarının takibini yapacaktır.

Uygulama ve Veri Tabanı Sorumlusu olarak Veri tabanı güvenlik duvarı ve Web uygulama güvenlik duvarı yönetimini gerçekleştirme görevi bulunmaktadır.