Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Antalya Gündoğmuş Belediyesi en az ilkokul mezunu geçici 11 işçi alımı yapacak

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi akademik personel alım ilanı yayınladı
Spread the love

Antalya Gündoğmuş Belediyesinde görevlendirilmek üzere farklı unvanlarda 11 adet işçi alımı yapılacak. İlan detayları için haberimizi inceleyiniz.

Antalya Gündoğmuş Belediyesine alımı yapılacak olan işçiler geçici süre ile görev yapacaklar. Herhangi bir KPSS sınav şartı olmayan, en az ilkokul mezunu olan kişilerin başvurabileceği pozisyonlarda alım yapılacak. Alımı yapılacak olan geçici işçi personellerin genel beden işçisi ve şoför unvanlarına haiz olacağı; 1 adet şoför ve 10 adet genel beden işçisi alımı yapılacağı ilanda belirtiliyor.

Geçici işçi alımı adı altında verilen ilan 23.08.2019 tarihinde yayımlandı. Her iki kadro için de başvuru tarihleri aynı. Başvuru tarihleri 26.08.2019 tarihi ile 28.08.2019 tarihleri arasında. Başvuracak olan bireylerin 28.08.2019 tarihi mesai saati bitimine kadar istenen belgeler ile Antalya Gündoğmuş Belediyesine müracaat etmesi gerekiyor. Posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmiyor. Alım yapılacak olan kadrolar için herhangi bir deneyim istenmiyor. Fakat deneyimli olan adaylara öncelik tanınacağını düşünüyoruz. Belgelerini eksiksiz teslim eden ve başvuru şartlarını taşıyan adaylar için; genel beden işçisi adaylar için 29.08.2019 tarihinde saat 09:00 da Antalya Gündoğmuş Belediyesinde sınav yapılacak. Şoför unvanındaki adaylar için ise 29.08.2019 tarihinde saat 10:00 da sınav yapılacak.

Başvuru Şartları

Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşı olmak,

En az ilkokul mezunu olmak,

Antalya Gündoğmuş İlçesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak ve bunu belgelendirmek,

Amme hukukundan mahrum olmamak,

Kanunca belirlenen medeni haklarını kullanma yetkisine sahip olmak,

Askerlikle ilişiği bulunmamak (terhis, tecil, muafiyet vb.),

Emekli olmamak, emeklilik zamanı gelmiş olmamak,

Güvenlik soruşturması olumlu olmak,

İstenen Belgeler

Türkiye Cumhuriyeti Nüfus Cüzdanı fotokopisi(önlü arkalı),

3 adet vesikalık fotoğraf(son altı ay içinde çekilmiş),

Adli sicil kaydı(e-devlet üzerinden alınabilir),

İkamet belgesi,

Diploma onaylı fotokopisi,

Sigorta hizmet belgesi,

En az B sınıfı sürücü belgesi(şoför adayları için).

Başvuru şartlarını taşımadığı sonradan öğrenilen veya güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumsuz sonuçlanan personelin iş kontratı işveren tarafından tek taraflı feshedilir.