Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Afyonkarahisar Akharım Taşımacılık personel alımı yapacak

Afyonkarahisar Akharım Taşımacılık personel alımı yapacak
Spread the love

Afyonkarahisar Akharım Taşımacılık petrol petrol ürünleri temizlik inşaat gıda taahhüt sanayi ve ticaret limited şirketi personel alımı yapacak. Başvuracak adaylar için son gün 26 Ağustos Pazartesi.

Özel sektörlerde ve kamuya bağlı özel işletmelerde her geçen gün işçi alımları devam ediyor. Farklı pozisyon unvan ve kadrolar için işçi alımları yapılıyor. Afyonkarahisarda bulunan Akharım Belediyesine bağlı Akharım taşımacılık şirketine alınacak olan personel için İŞKUR tarafından da herkesin görebilmesi için ilan yayımlandı.

Afyonkarahisar Akharım taşımacılık için alınacak personel işçi statüsünde olup şoför unvanında alım yapılacak. 2 adet şoför unvanında alım yapılacak.

En az 2 yıl deneyim isteniyor

Alınacak şoför daimi olarak çalışacak. Şoförün normal makam şoförü veya servis şoförü olmayacağı yakıt taşımacılığı yapacağı belirtilerek bu sebeple en az 2 yıl deneyim şartı bulunmakta. Bu konuda deneyimiz varsa daimi olarak yakıt taşımacılığında şoförlük yapabilirsiniz. Çalışma saatleri ise 08:00 – 17:30 olarak açıklanmış. Bu itibarla öğle tatilinin 1.5 saat olacağı veya 30 dakika fazla mesai ücreti ödeneceğini düşünüyoruz.

Başvuru ve sınav tarihleri

Başvuru tarihleri 21.08.2019 ile 26.08.2019 tarihleri arasında. 26.08.2019 tarihi mesai saati bitimine kadar şahsen başvurunuzu tamamlamanız gerekiyor. 27.08.2019 tarihinde saat 14:00 da Akharım Belediye Başkanlığı toplantı salonunda mülakat yapılacak.

Müracaat Şartları

Başvuru koşullarına ilişkin detaylı bilgi verilmemiş olup muhtemelen en az ilkokul mezunu olmak yeterli olacaktır. Ayrıca talep edilen evrakları incelediğimizde başvuru şartlarına ilişkin bilgi de edinebiliriz.

İstenen Belge ve Evraklar

  • Başvuru dilekçesi,
  • Türkiye Cumhuriyeti Kimlik fotokopisi,
  • Vukuatlı nüfus kayıt örneği,
  • İkametgah belgesi,
  • Adli sicil kaydı örneği(e-devletten alınabilir),
  • Askerlik durum belgesi(tecil, terhis, muaf vb.),
  • Sürücü Ehliyeti (En az B sınıfı),
  • Sürücü (SRC) belgesi(muhtemelen SRC 5),

Müracaat edecek olan adayların istenen evraklar ile Akharım Belediye Başkanlığı muhasebe birimine 26.08.2019 tarihi mesai saati bitimine kadar başvurmaları gerekmektedir.