Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

757 bekçi ve güvenlik personeli alımı İŞKUR ile yapılacak

KPSS şartsız 47 bekçi alımı İŞKUR üzerinden yapılacak
Spread the love

İŞKUR üzerinden 757 bekçi ve güvenlik alınacağı resmi sayfalarda yayınlandı. Ayrıca 56 bekçi ve 701 güvenlik görevlisi de sonrasında alınacak şeklinde son dakika haberleri de var. Tüm ilanlar ve ilanların başvuru bilgileri haberimiz detaylarında yer alıyor.

Bekçi ve güvenlik görevlisi personel alımı İŞKUR üzerinden yapılacaktır. 2019 yılının son aylarında başlayan personel alımı için 757 bekçi ve güvenlik görevlisi bekleniyor. Ağustos ayında yayınlanan ve aynı ay içerisinde başvuruların bulunduğu bekçilik ve güvenlik görevlisinde kurum tarafından belirlenen bazı özel şartlar geçerlidir. Şartların yerine getirilmesi dahilinde başvuruların onaylanması gerçekleşecektir.

İŞKUR Üzerinden Bekçi Alımı ve Alım Şartları

56 bekçi alımı için belirlenen şartlar içinde detaylar aşağı da bulunuyor. Farklı illerde olacak bekçilik çalışma koşulları için vardiyalı sistem sağlanıyor. Bunun dışında;

  • En az lise mezunu
  • Resmi kanallarda verilen yaş durumuna uyum sağlamak
  • Çalışmanın yapılacağı alanda ikamet etmek şeklinde özel şartlar bekçilik için belirlenmiştir. 

Tüm ilan detayları için İŞKUR bekçi alımını da inceleyebilirsiniz. Aynı bilgiler resmi hesaplardan temin edilerek sunuluyor.  Özellikle bekçi alımlarında öğrenim durumu bazı kaynaklarda ilköğretim şeklinde de olmaktadır. Başvuru formunu doldurmak ve ilanın detaylarını incelemek için Türkiye İş Kurumu sayfasında bekçilik ve özel güvenlik personel alımı ilanına bakabilirsiniz.

Güvenlik Personeli Alımı İŞKUR Üzerinden Yapılacak

Toplamda 701 güvenlik personelin alınacağı İŞKUR’da adaylar farklı illere dağıtılacaktır. Bu şekilde onaylanan başvurularda adayların farklı illere gitmesi yönünde olmaktadır. İŞKUR resmi sayfasında da verilen bilgilerde aynı açıklamalar yer almaktadır. 701 güvenlik görevlisi personeli Türkiye’nin birçok ilinde değerlendirilerek çalışma sağlanıyor.  

Bekçilik alımında geçerli olan şartlar ve değerlendirmeler güvenlik görevlileri içinde geçerlidir. Bu şartlar dahilinde yapılacak olan güvenlik form doldurulması ile adayların başvuruları değerlendirilmeye alınacaktır. Özel sektör bünyesinde alınacak güvenlik personeli başvuruları İŞKUR tarafından değerlendiriliyor. Adayların tüm sağlaması gereken şartlar ve başvuru sırasında doldurması gereken form bilgileri de Türkiye İş Kurumunun bağlı bulundu resmi internet sayfasında olmaktadır. Bu şekilde online başvuru işlemini de yerine getirebilirsiniz.