Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

5 üniversite akademik personel alacağını açıkladı

5 üniversite akademik personel alacağını açıkladı
Spread the love

T.C. Devlet Personel Başkanlığının yaptığı açıklamaya göre 5 farklı üniversite akademik personel alımı yapacak. Personel alımı yapacak üniversiteler hangileri, personel alımı yapılacak pozisyonlar ve son başvuru tarihleri gibi bilgileri haberimizde bulabilirsiniz. 

İstanbul Gelişim Üniversitesi: Üniversitenin eğitim verdiği fakülte ve yüksekokullarda görevlendirilmek üzere 36 adet öğretim görevlisi alınacaktır. İlan için adaylar hangi bölümde öğretim görevlisi olmak istiyorlarsa ilgili bölümün dekanlığına başvuru yapmaları gerekmektedir. İş başvuruları için son tarih olarak 06.09.2019 olarak belirlenmiştir.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi: Bu üniversitenin alacağı akademik personellerde aradığı ünvanlar ise profesör, doçent, doktor ve öğretim görevlisi olmalarıdır. Farklı bölümler için akademik personel alımı yapılacağı için hangi bölüm için başvuru yapılacaksa o bölümün dekanlığına istenen evrakların hazırlanarak belirlenen tarih aralığında yapılması gerekmektedir. Alınacak akademik personel duyulan ihtiyaca bağlı olarak farklı bölümlerde görevlendirileceklerdir. 

Bingöl Üniversitesi: Üniversitenin akademik kadrosunda öğretim görevlisi olarak görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacaktır. Araştırma görevlisi olarak başvuru yapacak adayların ilanda belirtilen şartları taşıyor olması şarttır. Alınacak öğretim görevlisi sayısı da 4 adet olarak belirtilmektedir.

Demiroğlu Bilim Üniversitesi: Üniversitenin Tıp Fakültesine profesör kadrosu ile personel alımı yapılacaktır. Adayların üniversitenin ilgili bölümünün dekanlığı ile iletişime geçerek buradan gerekli evrakları öğrenmeleri ve bunları hazırlayarak başvuru yapmaları gerekmektedir. İlan tarihinden itibaren 15 gün içinde başvuruların yapılması şarttır.

Bahçeşehir Üniversitesi: Öğretim görevlisi, doktor, doçent ve profesör kadrolarında görevlendirilmek üzere çok sayıda personel alımı yapılacaktır. Farklı fakülteler için personel alımı 18 adet yapılacağı üniversite tarafından belirtilmektedir. Başvurulacak pozisyon için hangi belgelerin gerekli olduğu ilgili dekanlıktan öğrenilmeli ve hazırlanarak verilmelidir. İlanın resmi gazetede yayınlanmasının ardından geçerli olduğunun bilinmesi gerekmekte ve başvuruların bu süre içinde yapılması gerekmektedir. 

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi: Profesör, öğretim görevlisi ve doktor pozisyonlarında görev almak üzere verilen ilan ile çok sayıda personel alınacaktır. İlan detayları ile ilgili bilgi dekanlıklardan alınmalıdır. Belgelerin hazırlanmasının üzerine başvuruların şahsen yapılması gerekmektedir. Posta, online ve telefon ile yapılacak başvurular geçerli değildir.