Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

45 Bin Personel Açığı Bulunuyor ! Günlük 77 TL Ödeme Yapılacak

Spread the love

Türkiye İş Kurumunun resmi web adresi üzerinde 45 bin açık iş ilanı bulunuyor. Bu iş ilanları arasında en çok eleman ihtiyacı olan bölüm beden işçisi olarak geçiyor.

Türkiye İş Kurumunun resmi web adresi üzerinde 45 bin açık iş ilanı bulunurken en çok eleman ihtiyacı olan bölümün beden işçisi olduğu ifade edildi. Bunun yanı sıra İŞKUR üzerinden mesleki eğitim kursları da düzenleniyor. Bu kurslara katılan ve kişilere günlük 77 TL ödeme yapılıyor.

GÜNLÜK 77 TL VERİLECEK

Tüm bunların yanı sıra makineci, satış danışmanı, temizlikçi, garson pozisyonlarında da eleman alımları yapılıyor. İşsiz olan vatandaşlar iskur.gov.tr adresinden siteye kayıt yaptırarak T. C. Kimlik Numaraları ile ilanlara başvuru yapabileceklerdir.

İlanlara başvuru yapacak olan adaylar özgeçmişindeki kişisel bilgilerle eşleşen iş ilanlarına doğrudan ulaşabildiği gibi İŞKUR tarafından herhangi bir vasfı olmayan kişileri meslek sahibi yapabilmek için ücretsiz meslek eğitim kursları da düzenleniyor. Bu mesleki eğitim kurslarına katılan adaylara günlük 77 TL ödeme yapılıyor.

EN ÇOK ALIM YAPILAN POZİSYONLAR

Peki en çok personel alımı yapılan pozisyonlar hangileri? İşte detaylar:

Beden işçisi 9.373

Makineci (dikiş) 1.957

Satış danışmanı 1.535

Temizlik görevlisi 1.522

Garson 978

Konfeksiyon 910

Ön muhasebeci 720

Güvenlik görevlisi 549

Çağrı merkezi 731

Gazaltı kaynakçısı 523

Depo görevlisi 519

Büro memuru 456

Elektrikçi 382

Kasiyer 358

Paketleme işçisi 356

Ütücü 319