Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

4 personel alımı Manisa Şehdazedeler SYDV için yapılıyor

Manisa SYDV ‘de büro memuru alımı yapılacak
Spread the love

4 Personel Alımı Manisa Şehzadeler SYDV İçin Yapılıyor

Ülke genelinde belediyelerin hepsi sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıfları ile belediye sınırları içinde yaşayan kişiler için çeşitli faaliyetlerde bulunmaktadırlar. Manisa Şehzadeler Belediyesi de SYDV kapsamında çalışmak üzere personel alımı yapacak. Bu ilan ile ilgili detaylı bilgileri haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Manisa Şehzadeler Belediyesi bünyesinde bulunan SYDV’de görevlendirilmek üzere 4 personel alımı yapılacaktır. Kurumda oluşan personel açığının kapatılması için açılan ilanda belirtilen pozisyon ise temizlik personeli olmaktadır. Temizlik personeli olarak çalışmak isteyen ve bu şekilde belediyeye bağlı bir kurumda düzenli bir iş sahibi olmak isteyenlerinde işe başvuru tarihlerini geçirmemeleri gerekmektedir. Başvurular Manisa Şehzadeler Belediyesinin işe alım yapacağı 4 temizlik personeli alımı için açılan ilanda başvuru yeri olarak belediye belirtilmektedir. İlanların belediyeye şahsen yapılması gerekmektedir. Posta ile ya da online yapılan başvurular geçersiz kabul edilecektir. İşe kabul edilen adayların belirlenen tarihte gerekli evrakları hazırlayarak eğitim almak için belirtilen adreste olmaları gerekmektedir. 

Manisa Şehzadeler SYDV Personel Alımı Şartları 

Başvuruların şahsen yapılacağı ilan ile bu ilçe sınırları içinde yaşayan kişiler için önemli bir iş fırsatı oluşmaktadır. KPSS şartı olmadan iş bulmak isteyen kişiler için bu ilan mutlaka değerlendirilmesi gereken bir fırsat olmaktadır. Belli bir eğitim düzeyi aranmamakla birlikte işe en az okuryazar, ilkokul, ortaokul ve lise mezunları da başvuru yapabileceklerdir. Manisa Şehzadeler Belediyesi’nde çalışmak isteyen kişiler açılan SYDV kapsamında açılan 4 temizlik personeli kadrosuna başvuru yapabilmek için şu şartları taşıyor olmaları gerekmektedir.

  • T. C. Vatandaşı 18 yaşından büyük ve 50 yaşından gün almamış olmak
  • Kamu haklarından mahrum edilmemiş olmak
  • Görevini yapmasını önleyecek akıl ya da bedensel engeli olmamak
  • İşe başlamadan önce halk eğitim merkezinde 6 süre ile eğitim almayı kabul ediyor olmak
  • B sınıfı ehliyete sahip olmak (erkek adaylar için)
  • Başka herhangi bir kamu kurumundan emekli olmamış olmak
  • Devlet kurumlarında çalışmasını önleyecek suçlardan dolayı ceza almamış olmak, sabıka kaydı bulunmamak.
  • Manisa Şehzadeler Belediyesi sınırları içinde yaşıyor olmak