Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

4 farklı pozisyon için TEB Bankası personel alımı yapacak

4 farklı pozisyon için TEB Bankası personel alımı yapacak
Spread the love

Ülkemizin köklü bankalarından olan TEB bankası büyümeye devam etmekte ve bu kapsamda da açılan kadrolar için personel alımı yapacak. Bu yıl içinde çok sayıda personel almış olan banka buna devam etmekte ve yeni pozisyonlar açıyor. Açılan pozisyonlar kredi risk yönetim yardımcısı, satış temsilcisi, rating modelleri geliştirme yöneticisi ve dış ticaret yönetim yardımcısı alınacaktır. Haberin devamında aranan şartları ve başvuru tarihini öğrenebilirsiniz.

Dört farklı pozisyon için personel alımı yapacak bankanın açmış olduğu ilanda bu pozisyonlardan birine uygun olduğunuzu düşündüğünüz halde başvurunuzu yapabilir ve kurumsal bir bankada çalışma imkanı bulabilirsiniz. Her pozisyon için aranan şartların farklı olduğu bilinmekte ve bunlarda şu şekilde belirtmek gerekmektedir.

Kredi Riski Metod ve Validasyon Yönetici Yardımcısı: Bu pozisyon için başvuru yapacak olan adayların üniversitelerin işletme, istatistik, ekonomi, ekonometri, endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmuş olmak gerekmektedir. Tecrübenin şart olduğu belirtilmekte yönetici pozisyonuna başvuracak kişilerde 5 ile 7 yıl, yönetici yardımcılığı pozisyonuna başvuracak kişilerde ise 3 ile 5 yıl tecrübe aranmaktadır.  İngilizceyi yazılı ve sözlü olarak çok iyi derecede bilmek ve Microsoft programlarını iyi derecede bilmek adaylarda olması gereken şartlar arasındadır. 

Dış Ticaret Operasyonları Yönetici Yardımcısı: İşe başvuracak adayların İstanbul’da ikamet etmesi gerekmektedir. Bu pozisyonda görev alacak kişilerin üniversitelerin lisans programlarından mezun olmak, iyi derecede İngilizce bilmeleri gerekmektedir. Yönetici olarak işe alınacak kişilerin 5 yıl, yönetici yardımcısı olarak işe alınacak kişilerin 3 yıl bankacılık alanında tecrübeli olmaları gerekmektedir. Microsoft programlarını iyi derecede kullanmak aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Aktif Satış Temsilcisi: Bu pozisyona alınacak kişiler için üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir. Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları gerekirken maaş + prim sistemi ile çalışmayı kabul etmeleri gerekmektedir. 

Rating Modelleri Geliştirme Yöneticisi: İstanbul’daki TEB şubelerinde görevlendirilecek olan personel, üniversitelerin sayısal eğitim veren bölümlerinden lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Alanında ki bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabilen ve İngilizceyi iyi derecede bilen analitik düşünceye sahip insan ilişkileri kuvvetli olmaları gerekmektedir.