Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

21 farklı pozisyon için Burgan Bank personel alımı yapıyor

21 farklı pozisyon için Burgan Bank personel alımı yapıyor
Spread the love

Kuveyt’te kurulmuş olan Burgan Bank ülkemizde de faaliyet göstermeye başlamasının ardından burada da ilgi görmeye başladı. Şube sayısını arttırmak isteyen banka bunun için personel alımı yapmaya devam ediyor. Yeni açılan iş ilanında Burgan Bank 21 farklı pozisyon için personel alımı yapacağını duyurdu. İlanın detaylarını haberimizin devamında yapabilirsiniz. 

Burgan Bank ülkemizde ki faaliyetlerini arttırmak için yeni şubeler açmaya devam ediyor ve bu şubelerde görevlendirilmek üzere de yeni personel alımı yapıyor. Bankanın resmi internet sitesinden yapılan duyuru ile personel alımı yapılacak olan pozisyonlar belirtilmektedir. Bu pozisyonlar için gerekli şartları taşıyor olmanız halinde bunun için bankanın resmi internet sitesi üzerinden iş başvurunuzu yapabilirsiniz. Adaylar hakkında yapılacak değerlendirmeler sonrasında gerekli görülen şubelerde ve şehirlerde görevlendirme yapılacaktır. Ülkenin bütün şehirlerinde şu açmak ve açık olan şube sayısın arttırmak isteyen bankaya bütün şehirlerden başvuru yapılabilmektedir.

Burgan Bank’a Alınacak Personelin Görevlendirileceği Pozisyonlar

Burgan Bank yapılacak başvuruları 2019 yılı içinde değerlendirilecek ve ihtiyaç duyulduğu sürece de görevlendirme yapmaya devam edecektir. Bankanın işe başvuracak adaylarda aradıkları şartlar arasından tecrübe ön planda yer almaktadır. Bankacılık alanında tecrübeli, üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olan T C vatandaşlarının ilana başvurmaları mümkün olmaktadır. Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları aranan şartlar arasındabulunmaktadır. Başvuru yapacak olan adayların görevlendirileceği pozisyonlar ise şunlardır.

  • Yönetici adayı
  • Sigorta yöneticisi
  • Sigorta birim yöneticisi
  • Ticari bankacılık portföy yöneticisi
  • Destek hizmet görevlisi
  • Hazine ve risk yönetimi
  • Perakende kredi izleme ve idari takip yetkilisi
  • Yazılım geliştirme uzmanı
  • Genel başvuru 

Bankacılık sektöründe kariyer yapmak isteyen kişiler için Burgan Bank önemli bir iş fırsatı sunmaktadır. Gençlerin hayalinde adı daha çok duyulmuş olan bankalarda çalışmak olsa da bu bankanın da35 yıldır Kuveyt’te faaliyetlerini sürdüren deneyimli bir bankadır. İş bulmanın oldukça zor bir hale geldiği günümüzde Burgan Bank’ın açtığı iş ilanı önemli bir fırsat oluşturmaktadır. Sizde iş için başvurunuzu bankanın resmi internet sitesi üzerinden hemen yapabilirsiniz.