Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

2019 yılı Citibank personel alımı ilanı

2019 yılı Citibank personel alımı ilanı
Spread the love

Küresel ölçekte hizmet vermekte olan bir banka olarak Citibank ülkemizde de faaliyetlerini sürdürmektedir. Büyümeye devam eden ülkemizde bulunan şube sayısını arttırmayı ve bunu 500’e çıkartmayı hedefleyen Citibank bunun için 2019 yılı içinde personel alımı yapacaktır. Açılacak bu şubelerde çeşitli pozisyonlarda görevlendirilecek personel alımı için ilanların nasıl ve nerden yapıldığına dair detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Citibank 1975 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuş ve şu anda yüzden fazla ülkede hizmet veren bir kuruluştur. Bankacılık sektöründe çalışmak isteyen kişilerin de girmek istedikleri kuruluşlar arasında yer almaktadır. Gelişmeye devam eden banka iş arayan kişiler için küresel ölçekli bir kuruluşta çalışma imkanı sunmaktadır. Ülkemizin farklı şehirlerinde açılacak şubelerde görevlendirilme yapılacağı için ülkenin her yerinden iş başvurularını da kabul etmektedir. Başvuruları bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapabileceğiniz gibi bulunduğunuz şehirde ki Citibank şubesinden de şahsen yapmanız mümkün olmaktadır. 

Citibank  İş Başvuru Şartları Nelerdir?

Citibank’ta çalışmaya başlayacak kişiler için dünyanın farklı bir ülkesine gidebilme ve buraya tayin edilme sonrasında orada yaşama imkanı da sunulmaktadır. Bu önemli olanaktan dolayı da bankanın açtığı iş ilanı oldukça ilgi görmektedir. Çok çeşitli pozisyonlarda görevlendirme yapılacağı için iş başvurusu yapmak için mutlaka üniversitelerin bankacılık bölümlerinden mezun olmanıza da gerek yoktur. İşe başvurmak için aranan şartlar arasında şunlar yer alırken detaylı bilgiyi bankanın resmi internet sitesinden almanız ve iş başvurusunu da buradan yapmanız mümkün olmaktadır. 

  • 18 yaşından büyük olmak
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak ya da askerlik ile ilişkisi kalmamış olmak
  • Başvuracağı pozisyon ile ilgili eğitim almış olmak 
  • İkamet ettiği şehirden farklı bir şehirde ya da başka bir ülkede çalışmayı kabul etmek

Hayatınızı değiştirecek bir iş imkanı arıyorsanız bu ilan belik de sizler için önemli bir fırsat oluşturmaktadır. Bunun için yıl içinde sürekli olarak personel alımı yapılacağından ilana hemen başvurabilirsiniz. Sonuçları da internet sitesinde yayınlanacağı gibi şahsen de aranacak ve bilgi verilecektir.