Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

20 000 TL maaşla İstanbul Teknik Üniversitesi personel alımı yapıyor

50 KPSS puan şartıyla lise, ön lisans ve lisans mezunu sözleşmeli personel ilanı 
Spread the love

Üniversiteler akademik ve diğer personel açıklarını kapatmak için ilanlar yayınlamaya devam ediyor. Bu ilanlara en son olarak İstanbul Teknik Üniversitesinin açmış olduğu sözleşmeli personel alımı ilanı eklenmiş bulunmaktadır. Üniversite bünyesinde görev alacak sözleşmeli personelin 2018 KPSS sınavına girmiş ve 70 puan ya da üzeri almış olması gerekmektedir. İTÜ tarafından yayınlanan iş ilanının detayları haberimizde yer almakta.

Üniversitenin personel açığının kapatılması amacıyla hazırlanan iş alımı ilanı rektörlük tarafından onaylanmış ve süreç resmen başlamış bulunmaktadır. Üniversitenin açmış olduğu iş alım ilanına başvurular İstanbul Teknik Üniversitesi Dekanlığına ya da posta ile yapılacaktır. Üniversite online ya da faks ile yapılacak başvuruları kabul etmeyecektir. İşe alınacak personel kanunlar ile belirlenmiş olan sözleşmeli personel çalıştırma şartları dahilinde görevlendirileceklerdir. İşe alınacak olan personelin belirlenmesinin ardından kurumun internet sitesinden duyuru yapılacaktır. 

İstanbul Teknik Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım Başvuru Şartları ve Süresi

Üniversitede bilişim personeli olarak görevlendirilmek üzere 1 kişilik kontenjan açılmış bulunmaktadır. Bu ilana başvurular 2 Eylül 2019 tarihinde başlayacak ve 15 Eylül 2019 tarihinde sonuçlanacaktır. Posta ile başvuru yapacak adayların belgelerin en son bu tarihte mesai saatine kadar başvurularını yapmış olmaları gerekmektedir. Bütün başvuruların alınmasından sonra ön değerlendirme yapılacak ve uygun olduğu düşünülen adaylar ile mülakat yapılacaktır. Daha sonra uygun görülen adayın işe başlaması için belli bir süre verilecektir. Bu süre içinde istenen belgeleri hazırlamaları istenecektir. Belgeleri hazırlamayan ya da yalan beyanda bulunduğu anlaşıldığı takdirde de yedek aday görevlendirilecektir. Bilişim personeli olarak görevlendirilecek personelde ise aranan şartlar ise şunlardır.

  • Türk vatandaşı ve kamu haklarından mahrum edilmemiş olma
  • Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili lisans bölümlerinden mezun olmak. 
  • 2018 KPSS P3 sınavından 70 puan ve üzeri almış olma
  • İşini yapmasına engel olacak bir sağlık sorunu olmama
  • Bilgisayar kullanma konusunda uzman olma
  • Red Hat Enterprise Linux, Suse Linux, Enterprise veri tabanına giriş yapabilme ve bu alanda uzman olma