Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

15 milyonluk yatırım Kampüsü açıldı

15 milyonluk yatırım Kampüsü açıldı
Spread the love

Uğur Okulları’nın 15 milyon liralık yatırım bedelli Van Kampüsü açıldı. Açılışta konuşan Van İl Ulusal Eğitim Müdürü Hasan Tevke, müessese olarak kalifiye okulların kendileri için defa kıymetli olduğunu ifade etti.

Tekve, “Özel öğretim kurumları ile eğitim ve öğretimin yükünü birlikte sırtlanırız, bizim ortağımızdır, kendimize yardımcıdır.

Hatta eğitimin kalitesinin yükselmesinde lokomotif sektörü de görürler. Bugün haysiyetiyle ilimizde 24 kalifiye okul açılarak yüzde 65’lik tek artış yaşandı. Turizm ve eğitim, tek ilde emniyet ortamı tamsa orada yer alır. Bugün yüzde 65’lik artış demek Van ilindeki emniyet ortamının, huzurun tek göstergesidir” diye konuştu.

Uğur Okulları, 15 milyon liralık eğitim yatırım bedeli ile yaşama geçirdiği Van Kampüsü’nü öğrencileri ile buluşturdu.

Van’ın Terzioğlu Mahallesi’nde etkinliğe geçirilen okulun açılışına Van Ulusal Eğitim Müdürü Hasan Tevke, İl Güven Müdür Muavini Halil İbrahim Istek, Van Ticaret Borsası (VATBO) İdare Heyeti Başkanı Nayif Süer, Uğur Okulları Genel Müdürü Nevzat Kulaberoğlu, Van Kampüsü Kurucuları, eğitim yöneticileri ve birden fazla çağrılı iştirak etti.

Tarih, tabiat ve kültür itibariyle ehemmiyetli tek potansiyele bulunduran Van iline, Fen Lisesi’nin de yer aldığı 15 milyon liralık tek eğitim müessesesi kazandırmanın gururu içerisinde olduklarını ifade eden Uğur Okulları Genel Müdürü Nevzat Kulaberoğlu, ülke çapında bu yıl 37 yeni okul açtıklarını söyleyerek, “Ülke çapında bu sene 37 okula 500 milyon liralık tek eğitim yatırımı gerçekleştirdik.

Başarı geleneğimizi Van’da da devam ettireceğiz. 37 derslikli kampüsümüz ortaokuldan lise nihai sınıfa kadar eğitim verecek. Ülkemizin en ehemmiyetli bölgelerinden birisinde, Van’da, Uğur Okulları olarak ülkemizin eğitimine yaptığımız yatırımlara yenilerini eklemekten gurur ve heyecan duyuyoruz.

Dünyada ekonomisi kuvvetli ülkeler arasında yer alabilmek için katma kıymeti yüksek üretimler yapmalıyız. Biz, öğrencilerimizin dünya varlıklarını tüketen değil gelecekleri için yapan fertler olmalarını hedefliyoruz.

Türkiye’nin her noktasında olmak, gençlerimize görev etmek bizim en ehemmiyetli görevimiz, bu uğurda çalışıyoruz” diye konuştu.